מי אנחנו

מי אנחנו

מי אנחנו

וכיצד נוכל לעזור לך

הטיפול בלקוחות בתחום העסקי,יזמים, אנשי עסקים מתחילים או ותיקים, יוצרים וממציאים, דורש מומחיות מסוג מיוחד. לא די שעוה"ד יבין ויכיר את הצד המשפטי על בוריו, אלא עליו להיות גם בעל חושים מסחריים ואוריינטציה עסקית מתאימה. עורך דין, שהוא גם איש-עסקים בעצמו, ייתן ללקוח העסקי את הייעוץ הטוב ביותר.

 בזכות הוותק, הטיפול בלקוחות קבועים והאוריינטציה העסקית, פיתחנו מומחיות ברמה גבוהה בייעוץ למיזמים חדשים בתחומי המסחר, התקשורת, היי-טק והמחשבים.במיוחד, בידינו הידע בליווי מיזמים אינטרנטיים בינלאומיים ועסקים בינלאומים הדורשים ידיעת מיסוי בינלאומי ודיני מקלטי מס.

תמיכה משפטית באנשי עסקים וליווי יזמות עסקית

 משרדנו מקשר בין יזמים וממציאים לבין משקיעים מתאימים וקרנות השקעה וסיכון.

 יזמות עסקית מחייבת בדרך כלל ייעוץ שוטף וליווי משפטי צמוד כבר מהרגע הראשון. ההחלטה לגבי מהלכי הפתיחה חשובה לא פחות מהאיכות והטיב של הרעיון, ולא פחות מהשיווק. הניסיון שלנו בתחום מסייע לנו לייעץ לחסרי הנסיון ולכוון אותם ליעדיהם.

 הליווי המשפטי ממשיך במהלך כל התפתחות עסקית, בימי רגיעה ובימי משבר. חשוב לדעת, שיש לאן לפנות כמעט בכל זמן ובכל שאלה. בזכות הקשר האישי הנוצר בינינו לבין לקוחותינו, אנו משתדלים להיות זמינים עבורם בכל עת.

 קיימים צמתים במהלך העסקי הרגיל בהם יש חשיבות רבה לפתרון יצירתי וייעוץ מבעל נסיון -למשל, בשאלות מיסוי או בהתקשרות יזמית מורכבת. במצב דברים זה, אף אם הלקוח מעסיק עורך דין אחר באופן קבוע, אנו נותנים חוות-דעת מקצועית ממוקדת אשר עשויה להיות לעזר גם לעוה"ד הקבוע. לא פעם פונים אלינו אף עורכי דין, להתייעצות.

 יש לנו אהדה מיוחדת לעסקים קטנים, יזמות עסקית בתחילת דרכה וחברות-הזנק (start- up). ללקוחות מסוג זה אנו מפתחים "חבילה עסקית" תפורה למידותיהם ולצרכיהם. אנו מאמינים בצמיחה עם הלקוח.

בדומה לשירותים שמעניק משרדנו לאנשי עסקים, עוסק אתר זה  בכל שלבי התמודדותו המשפטית של מנהל עסקים. החל מהרעיון לעסק חדש, הכנת תוכנית עסקית על כל שלביה, הקמת עסק תוך היערכות נכונה כולל תקנון חברה מפורט והסכם בין מייסדי החברה , רישום חברה בע"מ אצל רשם החברות, מסגרת אשראי בנקאי זהיר אשר לוקח מראש בחשבון אפשרות וסיכונים של קריסת העסק, כיצד להגן על העסק מפני לקוחות סרבני תשלום או חובות אבודים, קשיים כלכליים בניהול העסק, דילמה האם להבריא את החברה או להערך לקריסתה, התגוננות מפני תביעות כספיות, כיצד להתמודד עם הוצאה לפועל כנגד חייב או פשיטת רגל ומשמעויותיה, מצד אחד או פירוק חברה בע"מ מצד שני.

הקמת עסק

 

לתאום פגישת יעוץ, לחץ להתקשרות אל מזכירתנו, סהרה: 5468888 -03

 

 

הימורים

דיני חברות

רישום חברה בחו"ל

הקמת חברות

פתיחת עסק חדש

חשבון בנק מוגבל

פירוק חברות

מיסוי בינלאומי

מקלטי מס

חשבנות בנק בחו"ל

דיני אינטרנט

תביעות ובתי משפט

חובות

הוצאה לפועל

פשיטת רגל

בוררות

הבראת חברות

צוואה

ירושה וצו ירושה

דיני משפחה

יזמות עסקית

תוכנית עסקית

אמנות למניעת כפל מס

דיני בנקאות

מקרקעין

הסכם הפריית מבחנה

מיסוי מקרקעין

מס שבח

פטור ממס שבח

מס רכישה

חוק מיסוי מקרקעין

נדל"ן - מקרקעין

זכויות יוצרים

קניין רוחני

אימוץ ילדים בחו"ל

אודותינו

 

מי אנחנו

 

תחומי התמחות

 

מפת הגעה

 

צור קשר

 

לתאום פגישת יעוץ, לחץ להתקשרות אל מזכירתנו, סהרה: 5468888 -03