עורכי דין - דף הבית >> עסקים - יזמות עסקית >> הקמת עסק >>
מי אנחנו

פתיחת עסק חדש

הקמת עסק עצמאי

יתרונות וחסרונות

למי מתאים לפתוח עסק

איזה עסק כדאי לפתוח

כמה כסף צריך להקמת עסק

הכנת תוכנית עסקית

המסגרת המשפטית לעסק

שותפות, עוסק או חברה בע"מ

עוסק פטור

עוסק עצמאי

ניהול עסקי שותפות

פקודת השותפויות

הקמת חברה בע"מ

סרטון על תהליך רישום חברה בע"מ

התנהלות באמצעות חברה

רישום חברה בע"מ וכל מה צריך לדעת

הקמת חברה בחו"ל

עסקים באינטרנט ומסחר בינלאומי

כיצד לבחור בנק לעסק

כיצד לנהל אשראי בנקאי

מסגרת אשראי בנקאי

בטחונות לאשראי בנקאי

טיפול בחובות לקוחות

ערבות אישית, שטר חוב ושיעבוד שוטף

הכנת תוכנית עסקית

עוד על יזמות עסקית

התמוטטות חברה

לדעת לפני שהחברה קורסת

מי אנחנו

צור עמנו קשר

יעוץ משפטי טלפוני, Skype או במייל

 

מי אנחנו

מי אנחנו

וכיצד נוכל לעזור לך

הטיפול בלקוחות בתחום העסקי,יזמים, אנשי עסקים מתחילים או ותיקים, יוצרים וממציאים, דורש מומחיות מסוג מיוחד. לא די שעוה"ד יבין ויכיר את הצד המשפטי על בוריו, אלא עליו להיות גם בעל חושים מסחריים ואוריינטציה עסקית מתאימה. עורך דין, שהוא גם איש-עסקים בעצמו, ייתן ללקוח העסקי את הייעוץ הטוב ביותר.

 בזכות הוותק, הטיפול בלקוחות קבועים והאוריינטציה העסקית, פיתחנו מומחיות ברמה גבוהה בייעוץ למיזמים חדשים בתחומי המסחר, התקשורת, היי-טק והמחשבים.במיוחד, בידינו הידע בליווי מיזמים אינטרנטיים בינלאומיים ועסקים בינלאומים הדורשים ידיעת מיסוי בינלאומי ודיני מקלטי מס.

 

לתאום פגישת יעוץ התקשר
 אל מזכירתנו, ענת, בטלפון: 5468888 03

במקרים דחופים התקשר אל עו"ד הנר: 5523333 050

 

תמיכה משפטית באנשי עסקים וליווי יזמות עסקית

 משרדנו מקשר בין יזמים וממציאים לבין משקיעים מתאימים וקרנות השקעה וסיכון.

 יזמות עסקית מחייבת בדרך כלל ייעוץ שוטף וליווי משפטי צמוד כבר מהרגע הראשון. ההחלטה לגבי מהלכי הפתיחה חשובה לא פחות מהאיכות והטיב של הרעיון, ולא פחות מהשיווק. הניסיון שלנו בתחום מסייע לנו לייעץ לחסרי הנסיון ולכוון אותם ליעדיהם.

 הליווי המשפטי ממשיך במהלך כל התפתחות עסקית, בימי רגיעה ובימי משבר. חשוב לדעת, שיש לאן לפנות כמעט בכל זמן ובכל שאלה. בזכות הקשר האישי הנוצר בינינו לבין לקוחותינו, אנו משתדלים להיות זמינים עבורם בכל עת.

 קיימים צמתים במהלך העסקי הרגיל בהם יש חשיבות רבה לפתרון יצירתי וייעוץ מבעל נסיון -למשל, בשאלות מיסוי או בהתקשרות יזמית מורכבת. במצב דברים זה, אף אם הלקוח מעסיק עורך דין אחר באופן קבוע, אנו נותנים חוות-דעת מקצועית ממוקדת אשר עשויה להיות לעזר גם לעוה"ד הקבוע. לא פעם פונים אלינו אף עורכי דין, להתייעצות.

 יש לנו אהדה מיוחדת לעסקים קטנים, יזמות עסקית בתחילת דרכה וחברות-הזנק (start- up). ללקוחות מסוג זה אנו מפתחים "חבילה עסקית" תפורה למידותיהם ולצרכיהם. אנו מאמינים בצמיחה עם הלקוח.

בדומה לשירותים שמעניק משרדנו לאנשי עסקים, עוסק אתר זה  בכל שלבי התמודדותו המשפטית של מנהל עסקים. החל מהרעיון לעסק חדש, הכנת תוכנית עסקית על כל שלביה, הקמת עסק תוך היערכות נכונה כולל תקנון חברה מפורט והסכם בין מייסדי החברה , רישום חברה בע"מ אצל רשם החברות, מסגרת אשראי בנקאי זהיר אשר לוקח מראש בחשבון אפשרות וסיכונים של קריסת העסק, כיצד להגן על העסק מפני לקוחות סרבני תשלום או חובות אבודים, קשיים כלכליים בניהול העסק, דילמה האם להבריא את החברה או להערך לקריסתה, התגוננות מפני תביעות כספיות, כיצד להתמודד עם הוצאה לפועל כנגד חייב או פשיטת רגל ומשמעויותיה, מצד אחד או פירוק חברה בע"מ מצד שני.

קרא על: הקמת עסק

האתר שלנו היה לך לתועלת?

הוכח זאת :-)  היה חבר שלנו!

 

 

לתאום פגישת יעוץ התקשר
 אל מזכירתנו, ענת, בטלפון: 5468888 03

במקרים דחופים התקשר אל עו"ד הנר: 5523333 050

 

 

Avocat FrançaisEnglish  עברית

מאת: Gabriel Hanner