דף הבית > ערבות לחובות >
כיצד לעשות שימוש במדריך זה

כיצד לעשות שימוש במדריך זה

ערבות לחובות

כיצד לעשות שימוש במדריך זה

לפניכם המדריך האינטרנטי המקיף ביותר שנכתב בנושא ערבות לחובות, הוצאה לפועל ודיני חיובים. מדריך זה פרי ניסיון משרדנו עוסק בקשת הקשיים הכלכליים בהם עלול להיתקל איש העסקים או האזרח הפרטי, ובצידן הצעות משפטיות מעשיות, כיצד להימנע מלהיקלע אליהם או כיצד להתמודד עמם.

אתר זה נועד למי שחייב כספים כתוצאה מחתימת ערבות לאדם אחר, לחברה בשליטתו וגם לאיש העסקים אשר חושש מקריסה כלכלית של עסקו ומעוניין להיערך אליה מראש.

כמובן, שאתר זה אינו מסוגל לכסות את כל מגוון האפשרויות הקיימות בחייו המשפטיים של עסק או אדם פרטי ולכן אינו בא להחליף יעוץ משפטי של משרד עורכי דין המתמחה בתחומים אלו, אך הוא נותן תמונה כללית רחבה ביותר תוך השוואה בין סוגי ההליכים המשפטיים השונים בין הליכי הוצאה לפועל ובין הליכי פשיטת רגל בהתעמקות מיוחדת במקרים של ערבות לחובות.

אופן הקריאה המומלץ באתר זה הוא מעבר מעמוד לעמוד בלחיצה על הכפתור "הבא". למי שמעוניין להרחיב ולהתעמק מומלץ לעיין גם בתקציר הוצאה לפועל העוסק ישירות בחלופות הקיימות במהלך התמודדות עם הוצאה לפועל. כמו כן ניתן לגשת ישירות לנושא שמעניין את הגולש באמצעות הכפתורים המצויים מימין לדפי אתר זה.

מי אנחנו

משרד עורכי דין הנר-עופר הוקם בשנת 1987 ועוסק בעיקר ביעוץמשפטי שוטף לחברות ועסקים תוך התמחות מיוחדת בדיני חיובים, הופעות בבתי משפט ובפני ראש ההוצאה לפועל, פירוק חברות ופשיטת רגל.

רק משרד עורכי דין אשר מכיר היטב את כל ההליכים יהיה מסוגל להמליץ וללוות את איש העסקים החל מהקמת חברה בע"מ הסכמי מייסדים, ליוויה בכל מהלכיה המשפטיים, היערכות והדרכה בעבודה עם בנקים מסחריים, חוזים עסקיים מסחריים עם גורמים בארץ ובחו"ל, היערכות ופתרון בעיות משפטיות הנובעות מקשיים כלכליים, היערכות מוקדמת לגרוע מכל, התמוטטות העסק.

המועד המומלץ ביותר להתקשרות עם משרדנו הוא מספר רב של חודשים טרם התמוטטות כלכלית של העסק, זמן רב לפני שגלגלי המשפט החלו לדרוס, כאשר נעשים ניסיונות להבראת העסק.

מטבע הדברים, משרדנו אשר מתיימר לספק שירות איכותי, יטפל רק בפניות מתאימות. מומלץ להתקשר ולתאם פגישת יעוץ.

                        

 

לדף הראשי
ENGLISH
דיני ערבות לחובות
הימורים
דיני חברות
רישום חברה בחו"ל
הקמת חברות
פתיחת עסק חדש
חשבון בנק מוגבל
פירוק חברות
מיסוי בינלאומי
מקלטי מס
חשבנות בנק בחו"ל
דיני אינטרנט
תביעות ובתי משפט
חובות
הוצאה לפועל
פשיטת רגל
בוררות
הבראת חברות
צוואה
ירושה וצו ירושה
דיני משפחה
יזמות עסקית
תוכנית עסקית
אמנות למניעת כפל מס
דיני בנקאות
מקרקעין
הסכם הפריית מבחנה
מיסוי מקרקעין
מס שבח
פטור ממס שבח
מס רכישה
חוק מיסוי מקרקעין
נדל"ן - מקרקעין
זכויות יוצרים
קניין רוחני
אימוץ ילדים בחו"ל
אודות הנר-עופר עורכי דין

רחוב בן-יהודה 242 תל אביב

Avocat FrançaisEnglish  עברית

מפת אתר