עורכי דין - דף הבית >> חובות>> ערבות >>
כיצד לעשות שימוש במדריך זה

דיני ערבות לחובות

כיצד להתמצא במדריך זה

מהי ערבות

סוגי ערבות

הקיימים בישראל

ערבות לפני תיקון החוק

ערב יחיד - ערב מוגן

הגנות על ערב יחיד

הגנות על ערב מוגן

חוק הערבות

ערבות -נושאים קשורים

דיני ערבות לחובות

התמודדות עם הוצאה לפועל

משמעותה של פשיטת רגל

התמוטטות עסקית

הבראת חברות

או קריסה כלכלית

הוצאה לפועל או פשיטת רגל

ניהול בנקאות נבונה

חוק ההוצאה לפועל מלא

צור עמנו קשר

יעוץ משפטי טלפוני, Skype או במייל

 

כיצד לעשות שימוש במדריך זה

ערבות לחובות

 

לתאום פגישת יעוץ התקשר
 אל מזכירתנו, סהרה, בטלפון: 5468888 03

במקרים דחופים התקשר אל עו"ד הנר: 5523333 050

 

כיצד לעשות שימוש במדריך זה

לפניכם המדריך האינטרנטי המקיף ביותר שנכתב בנושא ערבות לחובות, הוצאה לפועל ודיני חיובים. מדריך זה פרי ניסיון משרדנו עוסק בקשת הקשיים הכלכליים בהם עלול להיתקל איש העסקים או האזרח הפרטי, ובצידן הצעות משפטיות מעשיות, כיצד להימנע מלהיקלע אליהם או כיצד להתמודד עמם.

אתר זה נועד למי שחייב כספים כתוצאה מחתימת ערבות לאדם אחר, לחברה בשליטתו וגם לאיש העסקים אשר חושש מקריסה כלכלית של עסקו ומעוניין להיערך אליה מראש.

כמובן, שאתר זה אינו מסוגל לכסות את כל מגוון האפשרויות הקיימות בחייו המשפטיים של עסק או אדם פרטי ולכן אינו בא להחליף יעוץ משפטי של משרד עורכי דין המתמחה בתחומים אלו, אך הוא נותן תמונה כללית רחבה ביותר תוך השוואה בין סוגי ההליכים המשפטיים השונים בין הליכי הוצאה לפועל ובין הליכי פשיטת רגל בהתעמקות מיוחדת במקרים של ערבות לחובות.

אופן הקריאה המומלץ באתר זה הוא מעבר מעמוד לעמוד בלחיצה על הכפתור "הבא". למי שמעוניין להרחיב ולהתעמק מומלץ לעיין גם בתקציר הוצאה לפועל העוסק ישירות בחלופות הקיימות במהלך התמודדות עם הוצאה לפועל. כמו כן ניתן לגשת ישירות לנושא שמעניין את הגולש באמצעות הכפתורים המצויים מימין לדפי אתר זה.

מי אנחנו

משרד עורכי דין הנר-עופר הוקם בשנת 1987 ועוסק בעיקר ביעוץמשפטי שוטף לחברות ועסקים תוך התמחות מיוחדת בדיני חיובים, הופעות בבתי משפט ובפני ראש ההוצאה לפועל, פירוק חברות ופשיטת רגל.

רק משרד עורכי דין אשר מכיר היטב את כל ההליכים יהיה מסוגל להמליץ וללוות את איש העסקים החל מהקמת חברה בע"מ הסכמי מייסדים, ליוויה בכל מהלכיה המשפטיים, היערכות והדרכה בעבודה עם בנקים מסחריים, חוזים עסקיים מסחריים עם גורמים בארץ ובחו"ל, היערכות ופתרון בעיות משפטיות הנובעות מקשיים כלכליים, היערכות מוקדמת לגרוע מכל, התמוטטות העסק.

המועד המומלץ ביותר להתקשרות עם משרדנו הוא מספר רב של חודשים טרם התמוטטות כלכלית של העסק, זמן רב לפני שגלגלי המשפט החלו לדרוס, כאשר נעשים ניסיונות להבראת העסק.

מטבע הדברים, משרדנו אשר מתיימר לספק שירות איכותי, יטפל רק בפניות מתאימות. מומלץ להתקשר ולתאם פגישת יעוץ.

האתר שלנו היה לך לתועלת?

הוכח זאת :-)  היה חבר שלנו!

 

 

לתאום פגישת יעוץ התקשר
 אל מזכירתנו, סהרה, בטלפון: 5468888 03

במקרים דחופים התקשר אל עו"ד הנר: 5523333 050

 

 

Avocat FrançaisEnglish  עברית

מאת: Gabriel Hanner