עורכי דין - דף הבית >> עסקים - יזמות עסקית >> הקמת עסק >> מיסוי בינלאומי >> חברה בחו"ל >>
חברה באנגווילה - Anguilla

חברה בחו"ל

מיסוי בינלאומי

הקמת חברה בחו"ל

חברה זרה

שליטה וניהול בחברה זרה

מקלט מס

מקלטי מס בעולם

כיצד לבחור מקלט מס

חשבון בחו"ל

פתיחת חשבון בנק בחו"ל

העברת עסק לחו"ל

מיסוי חברה זרה בישראל

מיסוי פעילות ישראלים בחברה זרה

חברה נשלטת זרה

חברה משלח יד זרה

פתיחת חברה בחו"ל

יתרונות וחסרונות

מיסוי בינלאומי באינטרנט

מיסוי בינלאומי של אתרי אינטרנט

מוסד קבע

מוסד קבע לצורכי מיסוי בינלאומי

קביעת מוסד קבע באינטרנט

חשבונית מס בעידן האינטרנט

"מקור ההכנסה" באינטרנט

שירותים בחו"ל

שירותים באמצעות אינטרנט

מיסוי בינלאומי במכירת מוצרים

מיסוי בינלאומי: סיווג הכנסה

מס מכירה בארה"ב

מס מכירה בארה"ב על אינטרנט

מע"מ

מע"מ במסחר אינטרנט בינלאומי

הימורים באינטרנט

ורישיון לניהול אתר הימורים

מיסוי מסחר אלקטרוני

ישראל מקלט מס ליהלומנים

אמנות למניעת כפל מס

מס חברות בעולם

שינוי מודל עסקי

העברת הידע לחו"ל -שינוי מודל עסקיי

מס ערך מוסף בעולם

הבנקים הגדולים בעולם

מי אנחנו

צור עמנו קשר

יעוץ משפטי טלפוני, Skype או במייל

 

חברה באנגווילה - Anguilla

הקמת חברה באנגווילההקמת חברה באנגווילה

הבריטים שלטו באנגווילה בשלהי המאה ה - 16, השליטה הקולוניאלית הייתה מלווה במריבות רבות עם כוחות אירופאיים בתקופה זו, כך שהיום אנגווילה היא שטח שבטריטוריה של אנגליה.

בשנת 1967, אנגווילה הודיעה על היפרדותה המדינית מסנט קיטס ונוויס, וכפיפותה לחוק האנגלי הישיר, שאושר באופן רשמי בשנת 1982. אנגווילה הינה יציבה מבחינה פוליטית ובעלת מערכת דמוקרטית יציבה.

המושל ממונה על ידי הנסיכות הבריטית. הועדה המנהלת של השרים מתמנה מתוך המועצה המחוקקת של האנשים הנבחרים. בחירות מתקיימות לפחות פעם בחמש שנים וייצוג אלקטוראלי הינו פרלמנטרי (בניגוד לייצוג נשיאותי). בריטניה אחראית ליחסי החוץ ולביטחון.

המערכת המשפטית באנגווילה מבוססת על החוק האנגלי, המשולבים בשינויים מקומיים. החל משנת 1992 (בעיקר בשנת 1994), אנגווילה אימצה מספר רב של שירותים פיננסיים מודרניים.

 

לתאום פגישת יעוץ התקשר
 אל מזכירתנו, סהרה, בטלפון: 5468888 03

במקרים דחופים התקשר אל עו"ד הנר: 5523333 050

 

חברה באנגווילה - Anguilla

גיאוגרפיה של אנגווילה

אנגווילה הינה האי הצפוני ביותר באיי ליוורד שבאיים הקריביים. היא ממוקמת כ- 1,600 ק"מ דרומית- מזרחית למיאמי, פלורידה. שטחה משתרע על פני 91 ק"מ רבועים. האי הינו בדרך כלל שטוח ומוקף בשוניות אלמוגים. האקלים הינו טרופי ומלווה בירידת גשמים שאינה קבועה, אך בעלת החופים היפים ביותר באיים הקריביים. הצמחייה הינה בעיקר סוואנה.

אוכלוסיית אנגווילה מונה כ - 12,000 בני אדם. האוכלוסייה מורכבת מאינדיאנים ילידי המקום. מספר רב של מעיינות מסתוריים התגלו (מים נקיים של מעיינות תת - קרקעיים ) וכן אתרים שונים בעלי ערך ארכיאולוגי רב, המעורר עניין בינלאומי רב. עיר הבירה הינה וליאה. השפה הרשמית והעיקרית הינה אנגלית.

כלכלה ותשתיות של אנגווילה

הכלכלה מבוססת בעיקר על גידול בעלי חיים (כבשים ועזים), תעשיית מלח, בנית סירות ודגה. הכנסה עיקרית של המדינה נובעת מתעשיית התיירות (המציגים מספר רב מקומות בידור ומסעדות ברמה עולמית הפונה לאזרחים ממדינות מארה"ב, אירופה ואמריקה הלטינית). רמת החיים וההשכלה הם בדרך כלל גבוהים.

מתקיימות טיסות ממיאמי, פלורידה (שעה וחצי), העיר ניו יורק (4 שעות) ומערים שונות בארה"ב, וכמו כן מאירופה ואמריקה הלטינית.

אמצעי התקשורת באנגווילה הינם מצוינים: יכולת התקשרות בינלאומית ישירה, התקשרות דרך טלפון סלולרי ודרך האינטרנט אפשריות אף הן.

המטבע הינו דולר מזרח קריבי (EC), אך ניתן להשתמש בדולר אמריקאני בצורה חופשית, ואין הגבלה על שער החליפין.

השירותים הפיננסיים והבנקים הבינלאומיים הינם מצוינים, חשבונות הבנק יכולים להיות בדולר אמריקאי ויכולים להיות מוחזקים הן על ידי יחידים והן על ידי חברות מסוגים שונים כגון חשבון חסכון, חשבון צ'קים או חשבון השקעה.

הקמת חברה באנגווילה

העיקרון החוקתי לגבי חוקי החברות מקלטי מס מבוסס על מערכת החוקים הבינלאומית, 1994 המכילה את שיטת החוק הנוחה והמודרנית ביותר. שפת החוק ומסמכי החברות הינם באנגלית.

חברת עסקים בינלאומית (IBC) הינה חברה העוסקת במסחר והשקעות בינלאומיות. לחברה מקלט מס מסוג זה יש את מלוא הזכויות, יכולות והיתרים בדומה לאזרח הפרטי.

חברת עסקים בינלאומית offshore הינה מוגבלת בעשיית עסקים עם אזרח תושב אנגווילה, עסקי בנקאות ונאמנות, עסקי ביטוח או ביטוחי משנה או עסקים הכרוכים בהענקת שירותי ניהול. חברה מקלט מס (offshore) באנגווילה יכולה להחזיק בחשבונות בנק, לשכור יועצים מקצועיים שינהלו את עסקיה באנגווילה, להחזיק במסמכי החברה , לקיים פגישות ולשכור שטח למשרדים.

קיימת מערכת המאפשרת לסוכנים להקים חברות מקלטי מס באופן מיידי. דרך אחרת הינה מילוי טופס בסיסי המונה 2 דפים (התקנון של החברה ) שהינו הדרישה היחידה. לגבי החוק המקומי, על החברה מקלט המס להחזיק בכתובת רשומה בחברה או במשרד עו"ד באנגווילה ולמנות אזרח אנגוילי כנציג מקומי. משרדנו מקושר עם משרד עורכי דין מקומי המעניק שירותים אלו בתמורה לאגרה שנתית.

שם החברה באנגווילה

שם החברה כפוף לתנאים הבאים:

ניתן להשתמש בכל שפה או פורמט אותיות, לרבות באותיות סיניות.

לא תרשם חברה מקלט מס בעלת שם זהה או דומה לשם של חברה קיימת.

הקמת חברה מקלט מס המבקשת לעשות שימוש בשמות מסוימים לא יותר: שמות המראים קשר למשפחת המלוכה, הממשלה הבריטית, מפלגה פוליטית, אוניברסיטה או חברה עסקית או שמות שרשם החברות רואה בהם כמטעים או מעוררי התנגדות.

כל שם הקשור לבנקאות, ביטוח או עסקי ניהול כגון: בנק, כספים, נאמנות וביטוח דורש הסכמה או רישיון.

סיומת שם החברה מקלט המס חייב להיות של אחד מהבאים: Ltd, Corp, Inc, SA, NV או GmbH. יש צורך לציין את הסימול של ערבותם המוגבלת של בעלי המניות בחברה מקלט המס, כלפי נושי החברה .

דירקטורים באנגווילה

מספר הדירקטורים המינימלי בחברה מקלט מס הוא אחד. הדירקטורים יכולים להיות אנשים פרטיים או חברות אחרות. דירקטורים אלו יכולים להיות בעלי כל אזרחות ואינם חייבים להיות תושבי אנגווילה. אין צורך במזכיר לחברה מקלט מס, אך בדרך כלל ממונים מזכיר לחברה . לחברה מקלט מס חובה שיהיה לפחות בעל מניות אחד, והמניות יכולות להיות רשומות על-שם או למוכ"ז. אין צורך לפרסם פרטים לגבי בעלי המניות או הדירקטורים של החברה מקלט המס.

הון החברה באנגווילה

ההון הרשום של חברה מקלט מס הינו בדרך כלל 50,000$, המחולק ל - 50,000 מניות בעלות ערך נקוב של 1$ כל אחת, הון זה הינו המקסימלי הניתן לגבי עלויות מינימליות של הקמת החברה מקלט מס והתחזוקה השנתית. הון זה יכול להיות מתורגם על פי כל שער חליפין אחר.

ההון המונפק המינימלי הינו מניה אחת. סוגי המניות הקיימים הינו: מניות בעלות ערך נקוב, מניות ללא ערך נקוב ומניות למוכ"ז. אין צורך לפרסם פרטים לגבי בעלי המניות או הדירקטורים של החברה מקלט המס.

מיסוי ועלויות שנתיות באנגווילה

אנגווילה הינה מקלט מס ידוע. אין מיסים ישירים כגון מס הכנסה, מס חברות, מס רווחי הון, מס רווח, מס מתנות או מס עזבונות.

אנגווילה אינה צד לשום אמנה למניעת כפל מס. מס המדינה הינו 250$ המשולם בזמן הקמת חבר המקלט מס. מס החברות הינו 200$ המשולם מידי שנה מיום הקמת החברה offshore.

הקמת חברה offshore מסוג IBC הינה גמישה מאוד ומאפשרת דיווח מינימלי, ללא שום צורך להגיש לרשויות דוחות כספיים או דוחות מס, אין שום צורך בגילוי של המוטבים או לקיים ישבות דירקטוריון באי (שיחות ועידה יכולות להתקיים באמצעות הטלפון או אמצעים אלקטרוניים אחרים). ההוראות לגבי הסודיות החלות החל משנת 1981 מחילות קנסות כבדים עד לסכום מקסימלי של 10,000 $ לכל מי שיגלה מידע סודי, ובין היתר מידע בגין הבעלים והדירקטורים של חברה מקלט מס אנגווילית.

למרות שאין צורך להגיש דוחות כספיים, יש צורך לשמור על רשומות חשבונאיות המעידות על מצבה הכספי של החברה מקלט המס. החובה השנתית היחידה של החברה מקלט המס הינה תשלום של אגרת רשם החברות השנתית, וזאת מידי שנה בתאריך הקמת החברה .

מפת אנגווילה Anguilla

קרא על: מיסוי בינלאומי

מקלטי מס בעולם בהם אנו מקיימים קשרים עם משרדי עורכי דין או רו"ח:

אנדורה

אנגווילה

אנגוילה

בהמס

בהמס

בליז

בליז

ברמודה

ברמודה

BVI

BVI

איי קיימן

איי קיימן

איי קוק

איי קוק

קפריסין

קפריסין

חברה בדלוואר ארה"ב

דלוור

מרשל

גיברלטר

גיברלטר

גרנזי

גרנזי

איי אדם

איי אדם

ג'רזי

ג'רזי

ליכטנשטיין

ליכטנשטיין

לוקסמבורג

לוקסמבורג

מלטה

מלטה

מאוריציוס

מאוריציוס

פנמה

פנמה

סינגפור

סינגפור

סיישל

 

האתר שלנו היה לך לתועלת?

הוכח זאת :-)  היה חבר שלנו!

 

לתאום פגישת יעוץ התקשר
 אל מזכירתנו, סהרה, בטלפון: 5468888 03

במקרים דחופים התקשר אל עו"ד הנר: 5523333 050

 

 

Avocat FrançaisEnglish  עברית

מאת: Gabriel Hanner